IdeSoft
Digital
Informative
Solution

درباره ما

ایده سافت

ارائه خدمات توسعه کسب و کار صنعت گردشگری

صنعت گردشگری یکی از صنایع مهم در جهان است و می‌تواند یکی از مهمترین منابع درآمدی برای کشور عزیزمان باشد. برای توسعه کسب و کار صنعت گردشگری، باید در نظر داشت که این صنعت به دو صورت مستقیم و غیرمستقیم، تاثیر بسزایی بر اقتصاد کشورمان دارد.

در حال حاضر، با پیشرفت فناوری و انتشار اینترنت در سراسر جهان، گردشگری دیجیتال به یکی از مهمترین قطب‌های صنعت گردشگری تبدیل شده است. توسعه گردشگری دیجیتال به عنوان یکی از راه‌های اصلی توسعه صنعت گردشگری، اهمیت زیادی دارد. توسعه گردشگری دیجیتال باعث افزایش بازدید و درآمد در مقاصد گردشگری می‌شود. به عنوان مثال، با ارائه خدمات رزرواسیون، فروش بلیط و هتل‌ها، گردشگران می‌توانند قبل از سفر خود هزینه‌های خود را محاسبه کرده و برنامه ریزی بهتری برای سفر خود داشته باشند. همچنین، توسعه تورهای آنلاین و پکیج‌های گردشگری می‌تواند باعث جذب بیشتر گردشگران و افزایش درآمد در مقاصد گردشگری شود.

Design
Shape

ایده سافت در صنعت گردشگری

00 +

رزرواسیون پرواز

Shape

00 +

رزرواسیون پرواز

Shape

00 +

50

Shape

00 +

وب سرویس

تیم ایده سافت

تیم طراحی و توسعه اختصاصی گردشگری الکترونیک

به عنوان یک تیم نرم افزاری معتبر، ما با بیش از 10 سال تجربه در طراحی و توسعه نرم افزارهای کاربردی تحت وب و موبایل، در حال خدمت به مشتریانمان هستیم. در ایده سافت، تیمی از توسعه دهندگان و طراحان با تجربه در حوزه فناوری اطلاعات و برنامه نویسی مشغول به کار می باشند، که با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی ها و ابزارها، برای شما نرم افزارهایی با کیفیت عالی و عملکرد بی نظیر تولید می کنند.

ما به ارائه خدماتی با کیفیت برای مشتریانمان افتخار می کنیم و همیشه سعی می کنیم به نیازها و خواسته های آنها پاسخ دهیم. با توجه به تجربه ما در حوزه توسعه نرم افزارهای کاربردی در صنعت گردشگری و بخصوص گردشگری دیجیتال، ما قادر به ایجاد راه حل هایی برای مشکلات شما هستیم. همچنین، ما تضمین می کنیم که بهترین راه حل ها را با استفاده از متدولوژی های توسعه نرم افزار روز دنیا، برای شما به ارمغان خواهیم آورد.

با انتخاب ما به عنوان شریک توسعه نرم افزار شما، شما می توانید از تخصص و تجربه تیم ما بهره مند شوید و با خیال راحت به توسعه نرم افزارهای خود بپردازید. ما امیدواریم که بتوانیم به شما کمک کنیم تا نرم افزارهایی با عملکرد بی نظیر و قابل اعتماد تولید کنید که بهترین تجربه کاربری را برای مشتریان شما فراهم کنند.

Shape
Team

علی قنبری

مدیرعامل
Team

شهرزاد سخایی

مدیر داخلی و امور مالی
Team

احمدرضا میرهادی

برنامه نویس ارشد
Team

پریسا صادقی

کارشناس بازرگانی
App
اپلیکیشن پرواز ایده سافت

قابل ارائه در استور و مارکت های معتبر داخلی و خارجی

با استفاده از اپلیکیشن پرواز ایده سافت، مسافران شما تجربه‌ای متفاوت از رزرو آنلاین خدمات گردشگری را تجربه خواهند کرد